Končí sa leto, začína sa jeseň a na záhradke je stále čo robiť. Aby šla práca od ruky, moja sestra Baška prišla so skvelým nápadom. Pripravila nám zástery, ktoré sú pekné aj užitočné.

Voľné ruky, plné vrecká

Prechádzate sa po záhradke, ani vám nenapadlo vziať si do ruky košík, ale našli ste nejakú tú zabudnutú uhorku, rajčinku či cuketu? Vrecká na nohaviciach nestačia, chutný plod je škoda nechať tak a záhrada je veľká na to, aby ste stále lietali hore-dolu po zabudnuté nádoby či nožnice.

Presne v takýchto situáciach nám pomáhajú Baškine zástery s piatimi vreckami, do ktorých sa kadečo zmestí. Nielen nájdená zelenina či ovocie, ale dokonca aj kvety, záhradné nožnice, motúz či iné pomôcky. Ruky ostanú voľné, vrecka sa pri prechádzke záhradou postupne zaplnia 😉

Zástera do záhrady, kuchyne aj dielničky

Mať voľné ruky, pritom však všetko naporúdzi, je praktické nielen v záhrade, ale aj v pracovni, garáži, dielničke či dokonca v kuchyni.

My sklerotici to dobre poznáme – pri rozličných tvorivých aj opravných prácach je lepšie mať náradie hneď pri sebe, ako neustále rozmýšľať, kde sme to či tamto odložili.

Podmienka je jediná – ak už zabúdame na všetko možné, zásteru si nesmieme zabudnúť obliecť! Ináč nám nepomôže.

Pestrá ponuka

Zástery sú kvietkové, béžové, červené, pásikové ale aj elegantné či “fádne” v nenápadných odtieňoch modrej a sivej. Všetky nájdete v ponuke u Bašky za prijateľných 12 €. Už ste si tú svoju vybrali?

Ak poznáte niekoho, kto rád tvorí a pracuje doma či v záhrade, nezabudnite mu o zásterkách povedať:

[sgmb id=”1″]

 

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom:

Comments (2)

  1. jazmínna

    Odpovedať

    dobrý večer.dnes poobede som objavila váš blog a zaujala ma zástera(okrem iného)….a už je aj objednaná,moc sa teším že nebudem kade tade po záhrade hľadať náradie…pozdravuje jazmínna

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *