Aj ja sa pripravujem na Valentína. Je to pre mňa sviatok typu: “Hej, ty, ľúbim ťa!” Nič noblesné, ale úprimné a svojské.

Také zastavenie sa, pripomenutie si, že sa ľúbime, ako veľmi a prečo…

Manžela, deti, rodičov, sestry, babku s dedkom, kamošky, kolegyne… SEBA 😉 Každého ľúbim iným spôsobom a najmä príchodom detí do môjho života poznávam, ako sa mení citový život, ako sa vyvíja, aké je dôležité dávať bytôstke najavo, že je veľmi milovaná, že vždy bola chcená…

Od nás pre vás

S hlavou v oblakoch, preplnenou myšlienkami na lásku a jej podoby, som pripravovala darčeky do našej valentínskej ponuky.

Viem, že drvivá väčšina fanúšikov Kvetinového obchodíka sú fanúšičky. Preto som pred niekoľkými dňami napísala o tom, čo treba urobiť, aby ste na Valentína dostali to, čo naozaj chcete. Do správ či komentárov nám píšete, ako sa vám výrobky páčia a ako by vás potešilo, keby ste niečo takého na Valentína dostali.

Je to veľmi milé a teší nás to. Ale je ešte niekto, kto by to mal vedieť okrem nás – a síce ten, od koho by ste kvetinovosť z nášho ateliéru rady dostali 😉

Mám radosť, že mnohé naše romantickosti už cestujú pre kamarátky, mamky, sestry, pani učiteľky, babky či svorky.

Sú to najmä pohľadnice zdobené sušenými kvetmi aranžovanými do tvaru srdiečka. Všetko potrebné sa o nich dočítate v článku, ktorý som srdiečkovým pohľadniciam venovala.

Milým darčekom, ktorý sa dá dokonca s pohľadnicou zladiť, je kvetinová čelenka. Sen mnohých dievčat, pritom nie všetky si túto krásu doprajú. Tak urobte radosť a zmeňte svoju milovanú alebo svoju kamarátku na vílu. Kvetinová čelenka nemusí patriť len na svadby, fotenia či festivaly. Kvetinová čelenka je doplnkom, ktorý dokáže premeniť bežný deň na zázračný.

Zo skúseností (spätnej väzby od zákazníkov) viem, že najmä maminy, babky či svokry sa potešia drobnosti, ktorá ozdobí a prevonia ich kráľovstvo. Domácnosť, ktorú majú pod palcom. Obľúbeným darčekom pre ne je preto napríklad voňavé kvetinové potpourri.

Poteší však aj neveľká kytička sušených kvetov, ktorá vydrží byť krásna niekoľko rokov a pripomína krásne časy u starej mamky v záhrade.

Pre kamošku či priateľku

Drobný darček s motívom srdiečka, ktorý poteší, a zároveň je praktický. Ideálnosť najmä pre dievčatá, čo milujú zápisníčky a iste vám povedia, že ich v zbierke nikdy nie je dosť!

Jednoduché, milé zápisníčky ako stvorené na spoločné bláznivé príhody. Nájdete ich v našej ponuke v rôznych prevedeniach. Okrem prírodných bylinkových máme napríklad zaujímavú sadu troch jedinečných zápisníkov. Darčekové balenie ozdobené pečaťou.

Romantickosť na ozdobu

Tou sú rôzne venčeky, samozrejme, pri príležitosti Valentína najlepšie v tvare srdca, však?

Nech už vyberiete z našej ponuky čokoľvek, môžete si byť istí, že som to vyrábala s láskou a nehou. Pre radosť a potešenie.

 

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom: