Dostala som na Vianoce od priateľky úžasný darček – krásne kvetinové pečiatky. Pri pečiatkovaní sa dokážem uvoľniť  a prečistiť si myseľ. A keď mám v hlave popratané, hurá, opäť sa tam zmestia nové nápady!

Tak mi konečne napadlo, ako by som mohla baliť sušené kvietky, ktoré si u nás môžete kúpiť.

Staré vs. nové vrecúška

Pôvodne sme posielali kvety v “označkovaných” vreckách. Boli tam naše kontaktné údaje a poďakovanie za nákup. Vrecúška sme zalepili papierovou páskou alebo “zacvakli” spinkovačkou.

Problém je, že pri otváraní sa takéto vrecúško znehodnotí. A potom – verím, že nás máte radi, ale – prečo by ste si mali odkladať natrhnuté vrecúško s našimi kontaktnými údajmi?

Nové vrecúška som pre vás pripravila v takej podobe, aby sa vám páčili, hodili a aby sa pri rozbalení kvetov nepoškodili.

Vrecúška, ktoré nezahodíte

Aspoň dúfam! 😉 Nie preto, že som ich starostlivo opečiatkovala, ale preto, že sú tvorené pre vás a upravené tak, aby ste ich mohli používať.

Predpokladám, že všetci, čo si u nás kupujete kvietky, máte rastliny radi. Takže motív byliniek, kvetov či zelene by vás mohol potešiť. Nemusíme dať na vrecúško naše logo. Vy viete, že sú tie krásne slamienky od nás. Pridáme do balíčka našu vizitku a tam nájdete všetky potrebné kontaktné údaje.

Vrecúško nezalepíme ani “nezoštikneme”, len ho prehneme tak, aby kviety nepovypadali. Ak by bolo treba zaistiť viac, použijeme takú spinku, ktorú len dáte dolu a tiež môžete používať ďalej podľa potreby.

Na čo by sa vám vrecúško mohlo zísť?

Vy viete najlepšie, tu je len niekoľko mojich tipov:

  • bylinky
  • sušené huby
  • semienka
  • vaše sušené kvety
  • darček pre blízkeho
  • čajová zmes…

Zaujimáte sa o slamienky, najobľúbenejšie kvety na sušenie? Vyberte si, čo o nich chcete vedieť v ďalších príspevkoch o slamienkach.

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom: