Jún je mesiacom, keď všetko konečne rozkvitá, v júli postupne spracúvame úrodu a zisťujeme, či máme všetkého dostatok. No a august je mesiacom, keď vám už konečne vieme ponúknuť naše poklady. Sušené kvety a plody na predaj, starostlivo vypestované, pozberané, spracované… Nádherný materiál pre vašu tvorbu!

Utešený Kvetinový obchodík, naša filozofia

Počas celého roka dostávame otázky, či ponúkame naše kvietky samostatne, na ďalšie dotvorenie. A hoci sa Kvetinový obchodík stále zväčšuje a rozširuje, niekedy vám predsa už nemáme čo ponúknuť. Zásoby sa minú a my so zatajeným dychom očakávame ďalšiu úrodu.

Chápem, že by bolo úžasné, keby sme mali všetkého dostatok počas celého roka. Tak, ako to majú obrovské distribučné spoločnosti. Na druhú stranu som šťastná, že sme práve takí, akí sme. Malí, skromní, rodinní. Môžeme hrdo povedať, že nám prejde každý jeden kvet rukami. Pestujeme s láskou a citlivo. Dávame si záležať na kvalite a šetrnom prístupe. K jednotlivým rastlinkám aj k prírodne všeobecne.

Sušené kvety a plody na predaj

Stojí za to sa vždy spýtať: napísať nám na Facebooku, Instagrame, poslať nám mail kvetinovyobchodik@gmial.com alebo sledovať aktuálnu ponuku na Sashe.sk/KvetinovyObchodik. Mávame pre vás krásne slamienky, slamihovky, plamenníky, ľan, makovice, limonky, echinacey, suchokvety, gonfrémy, rebríčky…

Najväčšej obľube sa stále tešia slamienky. Ponúkame mix farieb, ale môžete si vybrať aj balenie konkrétnej farby.

Pravdepodobne vás bude zaujímať aj článok o tom, čo by ste mali o sušených kvetov na predaj vedieť.

Kytica 2v1

Tak toto je veľká obľúbenosť! Ide o kyticu, ktorú si môžete rovno vystaviť ako hotovú dekoráciu alebo jú darovať. Ale zároveň ju môžete rozviazať a využiť jednotlivé rastlinky na svoju tvorbu. Kytičky tohto typu totiž viažeme tak, aby sa vám v prípade záujmu s nimi ľahko manipulovalo a aby ste mali kvety a plody v nich k dispozícii.

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom:

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *