Čo si o nás myslia naši zákazníci? Na tomto mieste nájdete niekoľko recenzií zo sociálnych sietí alebo z Kvetinového obchodíka na Sashe.

“Predajkyňa je milá, na moju otázku odpovedala takmer okamžite a veniec prišiel do dvoch či troch dní v top stave. Odporúčam!”

“Venček je krásny, jarný, svieži a voňavý. Rýchle dodanie a milý osobný odkaz v balíčku. Ďakujem :)”

“Nádherný venček, ďakujem za rýchle dodanie.”

“Vždy tu nájdem skvelé inšpirácie, super!”

“Veľmi milá predávajúca, vidno, že to, čo robí, robí s láskou 🙂 Určite to nebol posledný nákup. Ďakujem za krásny veniec, aj za milý odkaz 🙂 “

“Nádherný lúčny venček s prenádhernou vôňou. V skutočnosti je o niečo menší, ako sa javí na fotke, ale práve táto “drobnosť” mu pridala o kúštik rozkošnosti navyše. Som veľmi spokojná a predajcu odporúčam!”

“Veľmi vkusné kvetinové dielka, naživo ešte krajšie ako na fotke. Žiadne umelé kvetinky, použité sú len prírodné materiály a tým sú Zuzkine dekorácie jedinečné. Priam expresne dodané, starostlivo zabalené, určite obchodík odporúčam.”

“Dekorácie predávajúca odoslala rýchlo a zabalené tak, aby sa im počas cesty nič nestalo, komunikácia bola prijemná, veľmi pekne ďakujem a teším sa na ďalšie nákupy v tejto dielničke.”

“Odporúčam – rýchle dodanie, super komunikácia, starostlivo zabalené.”

“Obrovskú radosť som mala už len z toho že som objavila tento úžasný obchodík a v ňom sušené kvietky. Ale keď som to rozbalila tak to sa ani nedá opísať aká som bola nadšená, už sa teším ako z nich niečo pekné vymyslím 🙂 Veľké ďakujem 🙂 “

“Prúteny venček je prenádherný, perníková chalúpka sa mi mierne rozsypala pod rukami, ihličie bolo úplne suché… škoda,lebo som sa naň veľmi tešila.”

“Ďalší krásny venček z Kvetinového obchodíka a ďalšia veľká spokojnosť a radosť. Venček krášli moju kuchyňu a rozžiaruje tieto sychravé anglické dni. Nádherný produkt.”

“Obchodík odporúčam, milá a ochotná predávajúca. Kúpila som už 2 venčeky a spokojnosť veľká.”

“Venčeky pre seba a blízkych nakupujem už len v Kvetinovom obchodíku. Venčeky sú krásne, originálne, prírodné a vždy kvalitne vypracované.”

“Nádherné nápady.”

“Prekrááásny veniec a luxusné balenie, ďakujem za pribalený darček a nááádherné ručne písané venovanie:) Robíte svoju prácu naozaj úžasne:)”

“Svietniky sú krásne ako na fotke, veniec ešte voňal čečinou! Všetky obdarované mali veľkú radosť:) Ďakujem za ústretovosť a veľmi rýchle dodanie!”

Ďalšie hodnotenia hľadajte na www.sashe.sk/KvetinovyObchodik