Darujte radosť z kvetov minimálne dvakrát – raz darčekovým poukazom a potom samotnými kvetmi. Možností ponúkame mnoho. Vyberte si tú, ktorá sa vám najviac zapáči.

Darčekový poukaz na kyticu

Aj v januári či novembri môžete podarovať náruč pestrých letných kvetov. Lokálnych a dopestovaných s láskou v našich záhradkách. Dokážete to prostredníctvom darčekového poukazu z Kvetinového obchodíka.

Vyberiete si, v akej hodnote chcete kyticu podarovať a nemusíte si lámať hlavu nad tým, ktoré kvety by urobili najväčšiu radosť. Tie si môže vybrať sama oslávenkyňa z našej aktuálnej ponuky.

Sledujte náš Facebook alebo Instagram a majte prehľad o všetkom, čo u nás práve kvitne.

Pokiaľ máte možnosť osobného odberu alebo bývate v okrese Bánovce nad Bebravou, máte možnosť vybrať si kyticu sviežich kvetov. Kytice sušených kvetov však rozosielame bezpečne zabalené hoci po celom Slovensku či do zahraničia.

Obľúbený darček:

Bývate v zahraničí, ale chcete svojich blízkych potešiť  lokálnou krásou? Slováci žijúci v zahraničí radi objednávajú naše kvety a dekorácie pre svojich blízkych v domovine. Ponúkame aj možnosť vypísať venovanie podľa návrhu. Jednoducho nám napíšete text, ktorý ručne prepíšeme.

 Darčekový poukaz na veniec

Viete, že vaša mamina alebo babka túži po venčeku na dvere či stenu, ale nie ste si istý, aký by sa jej najviac páčil? Podarujte jej darčekový poukaz na prírodný veniec z našich krásnych kvetov, plodov a zelene.

Poukaz môže byť využitý na sezónny veniec (veľkonočný, vianočný…) alebo na celoročný venček. Poukaz môžete uplatniť na hotový veniec z našej ponuky alebo pripravíme veniec podľa individuálnej dohody a priania.

Darčekové predplatné v Kvetinovom obchodíku

Postarajte sa o celoročnú výzdobu! Výborný darček k narodeninám, výročiu, kolaudácii nového príbytku či k Vianociam…

Podarujte poukaz, ktorý sa dá čerpať postupne aj jednorazovo – podľa potreby.  Do výšky zvolenej hodnoty vyskladajte kompletnú sezónnu výzdobu, napríklad veniec na dvere, aranžmán na stôl, svietnik, veniec na stenu, ozdoby na stromček, kraslice na vetvičky… Alebo sa dá predplatné využiť aj na postupnú obmenu výzdoby, napríklad jarný veniec, letný veniec, jesenný, zimný…

V okrese Bánovce nad Bebravou navyše máte možnosť využiť predplatné aj ako pravidelný zdroj čerstvých lokálnych kvetov k vám domov.

Poukaz vám môžeme odoslať bezplatne vo formáte PDF alebo vytlačený spolu s obálkou ako darčekové balenie za príplatok 3€ poštou.

Napíšte nám a získajte viac informácii alebo si rovno vyberte darček, ktorým nič nepokazíte:

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom: