Milí naši priaznivci! Už dlhšie sme nenapísali nijaký článok, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Po Veľkej noci sme mali plné ruky práce s vysievanim a pikírovaním nových mladých rastliniek, z ktorých vyrastú naše krásne kvety. A popritom sme čakali, kedy pribudne posila – nová členka do nášho kvetinového tímu.

Tak, a je tu! Už mesiac. Naša krásna Pivonka (Zuzanka) sa narodila 8. mája. Máme veľkú radosť, ktorú prenášame aj do našej tvorby. V hlavnej úlohe sú preto v tomto neskorom jarnom až takmer letnom období pivonky. Krásne boli svieže, vďaka usušeniu však budú v našich dekoráciach krásne ešte veľmi dlho.

Odporúčame DIY postup pre šikovníkov: Ako sušiť pivonky?

Pivonky na celý rok

Presne tak. Zo sušených pivoniek sa môžete tešiť celoročne. Máme ružové, bordové i biele. Nájdete ich v našich venčekoch ale i kyticiach.

Samozrejme, aj pivonkové dekorácia fixujeme profesionálnym prípravkom na sušené kvety a plody. Vďaka tomu budú krajšie čo najdlhšie.

Venček z odolnej zelene, bielych pivoniek a ďalších sušených kvietkov a plodov krásne podčiarkne romantickú letnú atmosféru.

Voňavé pivonky obklopené ešte voňavejšou levanduľou nájdete aj v našej svadobnej kytici.

A keďže sa nám dekorácie míňajú a striedajú rýchlo, nezabúdajte, že vždy aktualizovanú ponuku nájdete na www.sashe.sk/Kvetinovyobchodik.

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom:

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *