Srdečne vás vítam!

Volám sa Zuzka a spolu s rodinou budujeme kvetinovú farmu. Špecializujeme sa najmä na kvety vhodné na sušenie. Ponúkame sušené kvety a plody na vašu tvorbu aj prírodné aranžmány, vence či dekorácie, ktoré rozosielame po celom Slovensku i do zahraničia.

Vyštudovala som žurnalistiku, venujem sa písaniu, sebarozvoju a pracovala som ako redaktorka v mesačníku Záhradkár. A keďže je záhrada vášeň i láska na celý život, rozhodla som sa, že využijem všetko, čo viem, aby som si splnila životný sen.

Vznikol tak Kvetinový obchodík, nielen online kvetinárstvo, ale aj blog o záhradkárčení plný užitočných rád aj pekných inšpirácií.

KVETINOVÝ OBCHODÍK – S nami je svet krajší

Kvetinový obchodík je tu preto, aby bol svet krajší. Píšeme o tom, ako záhradkárčiť a vytvárať svoje okolie zdravým a udržateľne nádherným.

Početné štúdie navyše dokázali, že záhradkárčenie pomáha bojovať proti depresii a stresu a povzbudzuje dobrú náladu ;).

Na našej stránke nájdete tipy, ako pestovať krásne i užitočné rastliny s vynaložením čo najmenšej energie. Ekologicky, hravo, zábavne, veď záhradkárčime aj s deťmi a chceme ich motivovať.

Nepestujme len tuje, štrk a trávnik, pestujme farby, chute, vône, radosť, zdravie!

Sme otvorení spoluprácam, radi odporúčame to, čo sa nám osvedčilo alebo zapáčilo. Radi sa podelíme s vlastnými skúsenosťami a uvítame vaše podnety a otázky, ktoré môžete odosielať na mail kvetinovyobchodik@gmail.com alebo nám ich píšte v komentároch pri konkrétnych článkoch a témach.