Kvetinový zápisník je stvorený pre zápisníčkových nadšencov. Ako darček pre kamártku, sestru alebo pre seba… Veď to poznáte, ak tiež patríte medzi tých, čo vlastnia desiatky diárov, zápisníčkov, denníkov, pamätníkov…

A keď nájdete ďalší, ktorý sa vám zapáči, kúpite ho bez rozmyslu a výčitky, hoci neviete, čo takého by ste si doň ešte zapísali…

Vaše staro-nové zápisníky a zápisníčky si odkladáte na čestné miesto, kde čakajá na výnimočnú príležitosť.

Áno, to veľmi dobre poznáme! Tiež trpíme touto diagnózou.

Jedinečný kvetinový zápisník

Pri výrobe kvetinových pohľadníc sme sa rozhodli, že lisovanými kvetmi ozdobíme aj zápisníky. Čaru týchto rastliniek sa nedá odolať. Každá je jedinečná, vďaka čomu vznikajú skutočne originálne kúsky. Neopakovateľné rovnako, ako nie je možné nájsť dva rovnaké štvorlístky, sedmokrásky či levandule.

Prirodzene, zápisníky zdobené lisovanými kvetmi nie sú vhodné na vandrácke nosenie. Nepatria do kategórie cestovateľských denníkov, ktoré si vsuniete do vrecka, precestujete kus sveta a hoc kedy vytiahnete, aby ste si zapísali čerstvé dojmy.

Sú krásne a pri bežnom používaní na písacom stolíku dostatočne odolné. Treba ich však  predsa chrániť a opatrovať. A práve táto starostlivosť o zápisníček zdobený skutočným kvietkom ešte znásobuje intimitu ručného písania.

Nájdite si chvíľku pre seba, svoje myšlienky a svoj zápisník.

Čarovnú chvíľku v spoločnosti papiera a kvetov, ktorú počítač ani mobil nikdy nenahradia.

Pre tých, ktorí uvítajú predsa odolnejšie prevedenie, sme pripravili aj kúsky zdobené technikou decoupage. Krásne kvetinové motívy sú na zápisníky aplikované v podobe obrázkov.

Kombinácia obrázku, rastlinky a ručne písaného textu

Takýto je napríklad zápisníček pre náruživú záhradkárku alebo pre záhradkárku začiatočníčku. Ručne písaný text “Moje pestovateľské úspechy” sprevádza obrázok dievčatka s krhličkou a kytičku lisovanej levandule.

Tieto aj ďalšie zápisníčky nájdete v našom Kvetinovom papiernictve.

[sgmb id=”1″]

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom:

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *