Či hľadáte originálny vianočný darček pre starých rodičov alebo jedinečnú VAŠU vianočnú výzdobu, máme pre vás nápad: Prírodný, voňavý veniec doplnený fotografiou! Vyskúšate?

Menej je viac

Pre fotorámiky všeobecne platí známe pravidlo. Aby vyniklo to, čo je na fotografii, rámik by mal byť čo najjednoduchší. Toto pravidlo sme si vzali k srdcu aj pri aranžovaní venčekov, ktoré majú byť nositeľmi obrázkov.

Odporúčame venčeky kombinovať s fotografiami v čiernobielej či sépiovej farebnej úprave.

Jednoduché zväčša prútené korpusy len decentne dopĺňane ďalšími prírodnosťami (machom, lišajníkom, šiškami, voňavým sušeným ovocím a korením…) aby nerozptyľovali pozornosť, ale len dopĺňali fotografiu.

Fotografie môžete ľubovoľne meniť, pretože ich drží len malý štipček nenápadne schovaný machom či lišajníkom.

Originálny vianočný darček, ktorý bude tešiť mnoho rokov

Milujem fotografie. Sú to spomienky, ktorými sa rada obklopujem a zdobím nimi náš domov. A viem, že nie som sama.

Práve zimné sviatky a koniec roka sú obdobím, keď s úsmevom spomíname, ako sme prežili uplynulý rok. Sviatky sú časom, keď sa radi obklopujeme milovanými ľuďmi. A keď nemôžeme všetkých stretnúť osobne, potešia aspoň ich úsmevy z fotografií.

Môžete si vybrať vianočné venčeky so štipčekom pre pripevnenie fotografie, alebo celoročné kúsky, ktoré budú zdobiť vašu stenu v lete i v zime.

Fotodekorácia na celý rok

Jednoduchý prútený veniec zdobený v štýle, ktorý sa vám páči (les, lúka, záhrada…) môže byť úplne nadčasový. Pravidelne si na ňom však budete môcť meniť fotografiu za aktuálnu.

Kvalitná tlač

Venčeky vám môžeme nielen namieru ozdobiť, ale vieme vám ich dodať rovno už s vašou fotografiou (maximálne vo formáte 10×15 cm). Používame kvalitnú termosublimačnú tlač, výsledky ktorej sú najpodobnejšie tradične vyvolaným fotografiám.

Fotografie vám nevyblednú ako tie z atramentovej tlačiarne. Ich životnosť a farebná stálosť je odhadovaná na cca 100 rokov.

Ak máte záujem o venček namieru pre vás alebo sa potrebujete ešte niečo spýtať, napíšte nám:

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom:

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *