Milí moji, tak veľmi sa teším. E-kniha VIANOČNÉ TAJOMSTVÁ z Kvetinového obchodíka je konečne vonku. Neskôr, ako som plánovala, ale predsa!

S obrovskou radosťou vám ju predstavujem. Zhrnula som v nej svoje poznatky a skúsenosti, ktoré využijete počas celého roka.

Rozhodla som sa, že nenapíšem klasickú knihu štýlom fotopostup, obrázok, inšpirácia, stručný popis… Práve naopak. V tejto e-knihe nájdete veľmi podrobné poznámky a vysvetlivky.

Samotné obrázky ako inšpiráciu nájdete na sociálnych sieťach. Je ich mnoho a prístup k nim máme úplne zdarma.

Pri pohľade na mnohé krásne dekorácie či aranžmány však mnohokrát nevieme, AKO boli vyrobené. Niekedy nám chýba jediná kľúčová pomôcka či materiál, bez ktorého to nebude ONO…

A práve o tom je e-kniha VIANOČNÉ TAJOMSTVÁ z Kvetinového obchodíka. O tom, čo je vo VNÚTRI. O postupoch a odporúčaniach, ktoré sa dajú využiť počas celého roka pri tvorbe rozličných dekorácií.

Nech sa páči, pozrite si náhľad:

Ihličie, ktoré neopadne

V e-knihe VIANOČNÉ TAJOMSTVÁ z Kvetinového obchodíka som si dala záležať na tom, aby som podrobne priblížila druhy, ktoré sú na aranžovanie vhodné.

Súcitím so všetkými, ktorí s nadšením aranžujú vianočnú výzdobu, a potom sa zúfalo pozerajú, ako sa z ich diela sype. Je čas vyberať vhodné vetvičky. Také, ktoré neopadnú, nespŕchnu a vydržia dlllllho krásne.

e-knihu VIANOČNÉ TAJOMSTVÁ z Kvetinového obchodíka si môžete objednať tu.

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom: