Už ste objavili papierovú pásku? Kedysi bola úplnou samozrejmosťou a pamätám sa, ako sme sa s ňou hrávali u babky. Vtedy by mi ani nenapadlo, že to, čo robíme, by sme dnes nazvali ako DIY recynálepky!

Teraz je samozrejmosťou skôr priesvitná lepiaca páska, ktorá mi zasa pripomína základnú školu. Aj vy ste povinne na konci školského roka lepili zničené učebnice, takže potom vyzerali ešte horšie? Príšerné spomienky!

Ak by sa vám páska hodila, môžete si ju objednať

DIY recynálepky sú nevtieravé a fajn

Hoci používam papierovú pásku najčastejšie pri balení objednávok do kartónových krabíc, objavila som (akoby teplú vodu) aj jej ďalšie využitia.

Keďže sa na ňu dá písať aj pečiatkovať, napadlo mi, že si pripravím nálepky. Nenápadné, milé a drobné, ktoré použijem napríklad na obálky. Na pásku som opečiatkovala moje obľúbené bylinkové “známky”.

Hoci veľakrát neposielam list alebo blahoželanie poštou, ale prikladám ho k darčeku a odovzdávam osobne, aj tak mi tam čosi ako známka chýbalo. Vám nie?

Objednajte si bylinkové pečiatky – “známky”

Vyrobte si tiež mini rozkošné nálepky. Viete ich využiť na zalepenie obálky, papierového vrecúška, alebo nimi môžete dozdobiť zápisník, diár, album… čokoľvek!

Na pásku najprv opečiatkujte obrázok alebo niečo napíšte:

Potom zoberte vyrezávačku a šup, napasujte obrázok tam, kde treba, a vyrežte tvar:

Táto krhlička sa super hodí do kalendára, aby som nezabudla poliať raz či dvakrát týždenne izbovky. Zapasovala mi však aj na obálku pre kamošku záhradkárku:

Mám ešte niekoľko nápadov na využitie papierovej recypásky, ktorú milujem, ale budem ich dávkovať postupne. Popri tých malých nezbedníkoch som totiž nestihla všetko nafotiť!

Vaša Zuzka ♥

Zapáčila sa vám papierova páska a DIY nálepky? Dajte vedieť kamošom:

[sgmb id=”1″]

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom:

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *