Darček poteší ešte viac, keď sa ukrýva v peknom a prepracovanom obale. Vtedy viete, že vám ho niekto s láskou pripravoval, že si dal záležať a nekúpil ho len tak na poslednú chvíľu cestou k vám… A pokiaľ nechcete balením darčeka narobiť veľa odpadu (papier, páska, motúzky, ozdoby, taštičky…) vyskúšajte vrecká!

Šitie nie je moja silná stránka, a tak som hľadala niekoho šikovného, kto to dokáže. Zaujali ma kvalitné bavlnené vrecúška s potlačou od slovenskej značky LittleLucy.

Darček v darčeku

Výhodou darčekových vreciek je, že vyzerajú pod stromčekom krásne, darček poctivo ukryjú, takže sa postarajú o prekvapenie, a navyše ich využijete zas a znovu.

Vrecko, v ktorom ste dostali darček, môžete použiť opäť o rok a zabaliť do neho na Vianoce ďalší darček. Ale môžete ho používať počas celého roka. Vrecúško je praktický a vkusný obal aj na hračky, ktoré by sa ináč povaľovali kade-tade po byte:

Ak si viete ušiť vlastné vrecká, môžete tak využiť zvyšky látok alebo staré košele. Zaujímavé sú vrecká z rifloviny. Niečo si na vrecúška vyšite, môžete po nich písať či kresliť farbami na textil.

Ponuku LittleLucy nájdete na Sashe.sk a sledovať všetky novinky a zaujímavosti môžete aj na Instagrame či Facebooku.

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom: