Okrem prezentovania našej tvorby a aktivít prinášame na stránke www.kvetinovyobchodik.sk rôzne inšpirácie, užitočné návody či rady pre domácnosť aj záhradu. Hodnotíme a odporúčame výrobky, pomôcky, náradie či knihy súvisiace so záujmami našich návštevníkov a čitateľov.

Aktuálna mesačná návštevnosť nášho hobby blogu sa pohybuje okolo 7500 užívateľov (19100 PV).

Ponúkame rôzne formy spolupráce či propagácie:

Barter, testovanie výrobku

Po dohodnutí podmienok, ktoré budú vyhovovať obom stranám, môžeme otestovať, ohodnotiť či odporúčiť váš produkt alebo službu.

Pri výbere partnerov resp. testovaných produktov či služieb prihliadame na záujmy našich čitateľov. Vyhradzujeme si preto právo odmietnuť hodnotiť ponúknutý produkt či službu, prípadne si vybrať z ponuky viacerých produktov či služieb najrelevantnejšiu kategóriu.

Recenzovanie kníh

Hodnotíme knihy súvisiace so záhradkárčením, floristikou, starostlivosťou o domácnosť, DIY nápady a inšpirácie a pod.

PR článok

Ponúkame možnosť publikovať na stránke www.kvetinovyobchodik.sk váš hotový PR článok s vašimi kvalitnými fotografiami a aktívnymi odkazmi na váš eshop či sociálne siete. Cena tejto služby je pre máj 2020 vo výške 10 € (Kvetinový obchodík nie je platca DPH).

Na našej stránke máte možnosť publikovať PR článok aj v prípade, že copywriting nie je vašou silnou stránkou. Jednoducho nám napíšete, čo chcete odprezentovať, pošlite nám kvalitné fotografie a Zuzka Slaninková napíše pútavý text za vás. Príspevok môžeme doplniť aj aktívnymi odkazmi na váš eshop či sociálne siete. Cena tejto služby je pre máj 2020 vo výške 25 € (Kvetinový obchodík nie je platca DPH).

Pri posudzovaní PR príspevku si vyhradzujeme právo odmietnuť jeho uverejnenie v prípade, ak by nekorešpondoval so záujmami našich čitateľov alebo s filozofiou Kvetinového obchodíka.

Interview

Chcete prezentovať svoju tvorbu prostredníctvom atraktívneho rozhovoru? Ponúkame túto možnosť:

A: Realizácia rozhovoru prostredníctvom emailovej komunikácie a uverejnenie vašich vlastných fotografií: 39 €

B: Osobné stretnutie a autentické fotografovanie: cena individuálna, dohodou (závisí od vzdialenosti, počtu fotografií a pod.)

V prípade záujmu o spoluprácu či inzerciu nám napíšte mail na kvetinovyobchodik@gmail.com alebo vyplňte nezáväzný formulár: