Ak nás pravidelne sledujete na Instagrame či Facebooku, určite ste si už srdiečka zo sušených kvetov všimli. Sú to originálne pohľadnice, každá je iná a neopakovateľná.

Lokálne kvety

Predtým, ako sa kvietky dostali až na pohľadnice, vypestovali sme ich u nás na kvetinovej farme. Starostlivo, zo semienok. Opatrovali sme ich v záhonoch, zozberali, vysušili, uskladnili…

Pri výrobe pohľadnice vyberám tie najkrajšie kúsky, pretože je obrázok malý, tak akurát do rúk, a očakáva sa, že si ho budete detailne prezerať a dlho sa z neho tešiť.

Aké sú kvetinové pohľadnice?

S nápadom kvetinových “3D” pohľadníc som sa pohrávala už dlhšie. Trvalo mi nejaký čas, kým som naplánovala, ako ich zrealizovať, aby boli čo najpeknejšie, aby som zachovala, ba podčiarkla fakt, že sú úplne celučké robené ručne. A tiež to, aby mali svoju bezpečnú obálku, v ktorej je priestoru tak akurát plus o kúštik viacej…

Pohľadnice majú rozmer cca 12 x 12 cm, sú vyrobené z bieleho drsného kartónu a každá tvorí pár s “krabičkoobálkou” z rovnakého kartónika.

Okraje pohľadníc som ostrapkala-zdrsnila mojou obľúbenou metódou.  Pohľadnice sú otváracie a môžete do nich napísať venovanie. Ak by ste chceli napísať viac vrúcnych slov alebo pridať do obálky peniaze, môžete. Obálky som pripravila s takou akurátnou rezervou pre ďalší “papierik”. K obálke je pripevnená stužka, ktorú treba previazať na mašličku.

Ceny pohľadníc sa aktuálne pohybujú od 6 do 12 €.

Pohľadnice na mnoho príležitostí

Kvetinové variácie do tvaru srdca sú ideálnym darčekom na Valentína. Romantickým a nevtieravým. Potešia však aj ako narodeninové blahoželanie, ako pohľadnička ku Dňu matiek či žien. A dozvedela som sa, že urobia radosť aj pani učiteľkám k ich sviatku (Dňu učiteľom) alebo ako poďakovanie na konci školského roka.

K Valentínovi či na narodeniny môžete pohľadnicu skombinovať s Kvetinovou čelenkou. Získate zladený darček s blahoželaním, ktorý bude neopakovateľne jedinečný.

Ku Dňu matiek poteší k pohľadničke napríklad aj ružami prevoňaný potpourri balíček, takisto zladený s motívom na pohľadnici:

Ak sa rozhodnete podarovať pohľadnicu k svadbe, môžete si vybrať namiesto ružovej stužky na obálke napríklad bielu. A do obálky vložíte peniaze, obľúbený svadobnú darček.

Aktuálnu ponuku pohľadníc a ďalších kvetinových nežností nájdete v galérii na Sashe. Môžete si ľubovoľne nakombinovať ideálny darček pre svoju blízku osôbku.

A ak by ste chceli pripraviť pohľadničku alebo iný darček namieru, opíšte nám svoje predstavy a odošlite nezáväznú objednávku:

Komentovať príspevok

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť svojim priateľom: